35 відгуків

Сейчас компания не может обрабатывать заказы и сообщения

Интернет-магазин "Мебель для дома"
+380997131524
+380997131524
+380987545893

Меблі з лози

Як вибрати меблі з лози: чотири важливих нюанси

Купити плетені меблі з лози в інтернет-магазині "Меблі для дому"– це значить зробити онлайн замовлення найбільш зручним і швидким способом, а головне – вигідно і недорого. Ми пропонуємо багатий вибір будь-яких товарів з лози, які стануть прикрасою Вашого будинку і будуть радувати своєю якістю, міцністю і доступною ціною багато років. Просто зателефонуйте нашим менеджерам і залиште своє повідомлення за телефоном або електронною поштою. Наши профессионалы расскажут все, что Вам интересно знать о наших товарах и о правильном уходе за ними, а также помогут определиться с моделью и правильно оформить покупку. Доставка - по всей территории Украины.

Плетені меблі має безліч переваг. Вона легка, надійна і дуже міцна - адже еластичні прути рівномірно розподіляють навантаження, не допускаючи появи слабких місць. До її достоїнств відносять і екологічну безпеку - натуральна сировина не містить токсичних речовин, здатних вплинути на здоров'я людини. Ми розповімо, як зробити правильний вибір, щоб отримати дійсно практичну і довговічну меблі.

1. Обробка

На відміну від екзотичного ротанга, лоза не витримує тривалого контакту з водою і сильних перепадів температури. Тому вона потребує додаткового захисту її обробляють спеціальними лаками, поліролями і іншими складами. Такі вироби легко відрізнити як на дотик, так і за зовнішнім виглядом - їх виділяють гладкість поверхні і красивий глянсовий блиск.

2. Каркас

Каким бы качественным ни было плетение, лоза со временем будет деформироваться - провисать, сгибаться и рваться. Поэтому в хорошей мебели используются усилители из древесины и металла. В декоративных аксессуарах намного чаще встречаются ребра жесткости, сплетенные из нескольких толстых прутиков. Желательно, чтобы каркас был полностью скрыт под лозой - это сделает мебель более удобной и безопасной.

3. Материалы

К сожалению, некоторые производители стремятся удешевить свою продукцию не совсем честными способами. Зачастую они используют лаки, пропитки и краски, содержащие летучие вещества. Такая мебель может становиться причиной аллергических реакций и серьезных заболеваний. Поэтому перед покупкой лучше уточнить наличие гигиенического сертификата.

4. Эстетика

Оптимальным выбором будут готовые комплекты плетеной мебели - например обеденные наборы, состоящие из стола и 4-6 стульев. Они выполнены в единой стилистике, что позволяет получить цельный и гармоничный интерьер. Такую мебель можно устанавливать не только на террасе или площадке перед домом - она будет уместно смотреться в гостиной и столовой.

  Правильный подбор Щоб купити плетені вироби, які відповідають всім зазначеним вимогам, варто віддавати перевагу продукції відомих брендів. Великі виробники дорожать своєю репутацією - вони використовують тільки добірні матеріали, що проходять численні перевірки."